KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14299014
nr 1429 9014
Hampus Lejon
(f. 1981), Sverige
Fåglar i vinterlandskap. Signerad, daterad 2018. Akvarell. Bladets mått: 55x72cm, yttermått inklusive ram: 63x83cm
Hampus Lejon, svensk bildkonstnär född 1981.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:26:57
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr